5000 Sk - 2003, séria. H 480

Zachovalosť: 1/Xf

Popis zachovalosti: Prehyb na pravej strane bankovky

Všeobecné podmienky predaja

Vystavené bankovky a ich predaj nie sú podnikateľskou činnosťou, ale prebytky mojej súkromnej zbierky.


Objednávka:

Svojou objednávkou potvrdzujete záujem o objednané bankovky. Po spracovaní objednávky môžete objednávku uhradiť na základe platobných údajov ktoré sú uvedené v emaile, potvrdenie o objednávke.

Bankové spojenie: SK65 0900 0000 0050 6754 9754
Vlastník: Peter Jaržembovský, Tatranská 14, 064 01 Stará Ľubovňa
Tel. číslo: 0903 929 014
E-mail: info@slovenskepeniaze.sk

Dohodnutý predaj je nastavený prvotnou úhradou na bankový účet, alebo formou dobierky. V prípade zaslania bankoviek na dobierku ma prosím kontaktujte.


Dodanie:

Bankovky posielam do 24 hodín od prijatia finančných prostriedkov na účet, alebo po vzájomnej dohody na uvedenú adresu kupujúceho. V prípade ak nestíham zásielku poslať do 24 hodín, bude kupujúci o tom oboznámený.

Preprava: slovenská pošta, doporučene, 1 trieda, poistený list

Reklamácia, vrátenie tovaru:

Kupujúci ma nárok si uplatniť reklamáciu bankovky v prípade ak nezodpovedá popisu, označeniu, alebo nie je s ňou spokojný, prípadne ak objednaný tovar vráti do 14 dní bez udania dôvodu. Finančné prostriedky kupujúceho budú prevedené na bankový účet do 24 hodín od prijatia bankovky a zaslaní platobných údajov pre vrátenie platby.


Návrh cenovej ponuky:

Svojou cenovou predstavou dávate návrh, ktorý nie je zavezený a predstavuje len vzájomnú cestu ku komunikácií a vzájomnej dohode o predaji. Po prijatí cenovej ponuky na predaj Vás budem kontaktovať najskôr do 24 hodín formou emailu, alebo telefonicky, kde potvrdím cenovú ponuku, alebo Vás nasmerujem k svojej cenovej predstave, prípade vzájomnému kompromisu.

V prípade ak do 24 hodín nedostanete spätnú reakciu, je možné, že som na dovolenke, som v prírode, som na rybách, venujem sa rodine, venujem sa iným aktivitám, alebo som pracovne vyťažený. V danom prípade ma prosím kontaktujte telefonicky. Každopádne vždy odpovedám na každý email ktorý obdržím.

Pri komunikácií prosím berte v úvahu, že víkend je priestor pre rodinu, oddych, relax a žiaľ nie som k dispozícií pre každého. V prípade potreby, telefón zdvihnem, ale žiaľ neodpisujem na email, Facebook a ani iné platformy komunikácie.

Prosím všetkých záujemcov, aby rešpektovali tieto všeobecné podmienky predaja. V ponuke sú len tieto bankovky ktoré sú vystavené, predané a rezervované nie sú k dispozícií.

Taktiež k dispozícií nie je žiaden iný zberateľský materiál. Srdcom som zberateľ a táto ponuka je len výnimočná chvíľka vypustenia svojich určitých prebytkov na zberateľský trh aby tieto bankovky mohli spraviť radosť aj iným zberateľom.